Avrupa Networking Ev Hanımlarına Nasıl Para Kazandırıyor?

0 89

Ev hanımları için kendi harçlıklarını çıkarabilecek hatta ek gelir sağlayabilecek bir iş imkanı olan Avrupa Networking ev hanımlarına nasıl para kazandırıyor? Katalog satışıyla Piere Cardin kozmetik, kişisel bakım ve iç giyim ürünlerini satma işi olan hizmet için yer ya da zaman sıkıntısı yoktur. Gün içinde istenilen saatte çalışma imkanı sunan hizmet, üyeleri sosyal ve aile hayatından geri bırakmıyor. Üstelik üyeler kendi kazançlarını kendileri belirlemektedir.

Avrupa Networking İle Neler Satılıyor

Firma kaliteli ve en uygun fiyata sahip Piere Cardin ürünlerini satma imkanı sunmaktadır. Piyasaya göre son derece uygun fiyatları müşterilerin ayağına kadar getirmeyi sağlayan katalog satışı ile herkesin ihtiyacı olan ürünler satılmaktadır.

Başta kadın iç giyim olmak üzere pijama, atlet, gecelik, külot, çorap, fantezi giyim ve tarz çoraplar olmak üzere kadın iç giyime dair her ürünü bulabilmek mümkündür. Ayrıca kaliteli ve % 100 coton erkek iç giyime dair birçok tekstil ürününü de satmaktadır.

Nasıl Kar Elde Edilir?

Katalog satışı ile freelance çalışarak kazanç elde edilmektedir. Satışı yapılan ürün üzerinden kar elde edilebildiği gibi, üyelerin referans olduğu kişilerin satışından da kar sağlaması mümkündür. Kendi çalışma grubunu oluşturan üyeler hiç satış yapmadan da kar elde edebiliyor.

Satış yaparak kar elde etmek isteyen üyeler de kendilerine geliş fiyatı ile katalog fiyatı arasındaki farkı kar olarak kazanmaktadır. Örneğin katalog fiyatı 40 lira olan bir ürünün, üyeye geliş fiyatı 35 lira ise bu alışverişten 5 lira kar elde edilecektir.

Avrupa Networking Pierre Cardin Ürünleri Satmak İçin Alttaki Formu Doldurabilirsiniz

Hemen Ara!