Avrupanetworking Çalışma Prensibi Nedir?

0 72

Katalog satışı ile ayda 3 bin kazanabilme imkânı sunan avrupaneteorking çalışma prensibi nedir? Birçok insan için gelir kaynağı ya da ek gelir kapısı olan katalogla ürün satmak için freelance çalışma imkânı bulabilmektedir. Ücretsiz olan başvuru formunun doldurulması ve online olarak firmaya ulaştırılması ile üyelik başlamaktadır.

Üzerinde ürünler ve fiyatları bulunan katalog ücretsiz olarak adrese teslim edilmektedir. Ayrıca satışı yapacak üyeye tanıtım, açıklama ve ürünlerin geliş fiyatını içeren bilgilendirme kitapçıkları da gönderilmektedir. Üyeler bu ürünleri katalog fiyatıyla satacağı için ürün başına kar elde edecekler. Bazı kampanyalı ürünlerle % 50 kar sağlamak mümkündür.

Satılan Ürünlerden Nasıl Kar Sağlanır

Ürünlerin bir katalog fiyatı bir de üyeye geliş fiyatı vardır. Katalog fiyatı, geliş fiyatından yüksek olduğu için üyeler ciddi oranlarda kar elde edebilecekler. Örneğin Katalog fiyatı 100 lira olan bir ürünün üyeye geliş fiyatı 70-80 lira arası değişkenlik göstermektedir. Bu da demek oluyor ki 100 liralık bir satıştan 20-30 lira kar elde edilecektir. Bu kar miktarı üründen ürüne değişmektedir. Bazı ürünlerde bu kar oranı % 50’ye kadar ulaşabilmektedir. Bu da demek oluyor ki 3 bin liralık bir satıştan bin lira kar elde etmeniz mümkündür.

Satış Ekibi Nasıl Oluşturulur

Avrupanetwoking çalışma sisteminde, üyeler kendi satış ekiplerini oluşturarak satış yapmadan da kar elde edebilirler. Üyeler kendi alt kategorisinde çalışan yeni üyeleri sisteme dahil ettiklerinde, onların satışından da yüzde alabiliyor. Bu da demek oluyor ki iyi bir satış ekibi ile yüksek kazançlar sağlamak mümkündür.

Avrupanetworking Pierre Cardin Satış Sistemine Hemen Ücretsiz Üye Olup Kendinize göre Çalışabileceğiniz Bir İş İçin Alttaki Formu Doldurabilirsiniz.

[quform id=”2″ name=”Avrupanetworking Kayıt”]

Hemen Ara!