Avrupanetworking Kampanyaları Nelerdir ?

0 69

AVRUPANETWORKİNG KAMPANYALARI

Avrupanetworking firması, kendi orijinal Avrupa Tekstil ürünlerinin yanı sıra Pierre Cardin makyaj malzemeleri, Miorre İç çamaşırları ve Do Re Mi markasının da gecelik, sabahlık ve pijama takımlarını satmaktadır. Bu sayede oldukça kaliteli ürünleri bir araya toplamıştır. Herkes bilir ki bu markaların ürünleri oldukça pahalıdır. Avrupanetworking sizlere bu markaları kendi liste fiyatlarından sunmaz. Kat ve kat aşağısında sunarak Avrupanetworking kampanyalar dahilinde indirimli olarak satışa çıkarır. Bu sayede hem alıcı kazanır hem satıcı kazanır hem de Avrupanetworking kazanmış olur.

Pahalı ünlü markaların tekstil ürünlerini yüzde 20 ile yüzde 60 arasında bir indirim fiyatı oluşturarak satmaktadır.

Avrupanetworking İle Yüzde 60 İndirimler

Pahalı ünlü markaların tekstil ürünlerini yüzde 20 ile yüzde 60 arasında bir indirim fiyatı oluşturarak satmaktadır. Kampanya dahilinde her ay, her katalogda düzenli olarak fiyatlarda artış ya da azalma görülebilmektedir. Bu durum bir ay bazı ürün grubunun kampanya dahilinde olması, diğer ay da başka bir ürün grubunun kampanya dahilinde olması ile açıklanmaktadır. Bu sayede bütün ürünler kampanyalı fiyatlardan yıl içerisinde döngüsel indirimlerini tamamlayarak, yıl sonunda hepsi satışa çıkmış olur. Olduğundan fazla indirim ile satışa sunulması, ürünlerin hızlı bir şekilde tüketilmesine neden olur. Bu sayede de Avrupanetworking şirketi kazançlı çıkar.

Temsilciler sattığı ürünlerden kar elde ederken alt temsilcilerinin sattığı ürünlerden de belirli miktarlarda kar elde etmektedir.

Şirket bu kazancını primler üzerinden temsilciler ile paylaşmaktadır. Temsilciler sattığı ürünlerden kar elde ederken alt temsilcilerinin sattığı ürünlerden de belirli miktarlarda kar elde etmektedir. Bu şekilde ilerleyen sistemde kampanya dahilinde olan ürünlerden temsilciler daha fazla kazanç elde etmektedir.

Üye Ol İndirimleri Kaçırma

[quform id=”2″ name=”Avrupanetworking Kayıt”]

Her türlü ürün her türlü kampanya ile alıcıya ulaşmaktadır. Sizler de bu kampanyalardan yararlanmak için sisteme üye olarak temsilci olabilirsiniz. Hem satış yaptığınız ürünleri kendiniz için de alabilme şansını yakalarsınız. Bunun yanı sıra sadece ürün almak için de gene internet sitesinden yararlanmanız mümkündür. Sipariş verebilir ya da katalog temini yapabilirsiniz. Belirli aralıklarla düzenlene kataloglarda kampanyalardan haberdar olursunuz.  Yapmış olduğu kampanyalar ile diğer online satış yapan şirketlerden fazlası ile ayrılmakta olan Avrupanetworking tüm ürünlerinde farklı oranlarda kampanya ilan etmektedir. Bu sayede bütün ürünleri satış döngüsünü tamamlamış olur.

En çok tercih edilen ürünlerin katalogda hiçbir zaman modası geçmemektedir.

Sistemi bu şekilde işleterek kampanyalardan kazanç elde eden şirket, her zaman güvenilir ve son moda, kalitedeki ürünleri temin etmektedir. Bu ürünler her katalogda yenilenebildiği gibi en çok tercih edilen ürünlerin ise katalogda hiçbir zaman modası geçmemektedir.

Hemen Ara!