Avrupanetworking Nasıl Üye Olunur?

0 189

Bu yazımızda sizlere avrupanetworking nasıl üye olunur sorusunun cevabını vereceğiz. Herkesin ihtiyacı olan bayan taytları ve ince külotlu çorapları, Pierre Cardin kişisel bakım ürünleri ve kozmetik bunların yanında son derece kaliteli ve oldukça uygun fiyatlı şık gecelikler, sütyenler, atletler, babydolller, pijamalar, külotlar ve korseler ile çocuk ve erkek iç giyim ürünlerini katalogdan satarak para kazanmak ister misiniz?

Kime Satacağım?

İlk başta kendiniz de dâhil olmak üzere toplumun her kesiminden bütün herkes sizin potansiyel müşterinizdir. Çünkü iç giyim ve çorap herkesin temel ihtiyaçları arasında yer alıyor. Ve bu sayede, kendi ihtiyaçlarınızı çok ama çok ucuza karşılayabileceksiniz.

Nasıl Üye Olunur?

İnternet sitemizden üye olma kısmına üye olmak için ana sayfada yer alan Temsilcimiz Olun sekmesini tıklayın.

Eğer sistemimiz de dâhil olan bir başka kişinin referansıyla üye olmak istiyorsanız açılan formda Referans Temsilci Kodu bölümüne kayıtlı olan kişinin temsilci numarasını yazın. Böylelikle kayıtlı olan o kişinin bir alt üyesi olarak sistemimiz de kaydınız açılmış olacaktır. Referans Temsilci Kod kısmını boş bırakmak istiyorsanız doğrudan şirkete bağlı olarak üyelik isteminiz onaylanır.

Sizden talep edilmiş olan bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde temsilci kayıt formunu doldurmaya devam edin.

Formu doldururken adres bilgilerinizi sayfadaki sıralamaya uygun bir şekilde doldurun. Mahalle, cadde, sokak, kapı no, daire no olarak sıralamayı doldurursanız siparişlerinizin tarafınıza ulaşması çok daha kolay olacaktır.

Avrupanetworking Satış Sistemine Hemen Ücretsiz Üye Olup kendinize ek gelir sağlamak için buraya tıklayarak Formu Doldurabilirsiniz.

 

Hemen Ara!