Avrupanetworking Nedir Sistem Nasıl Çalışır ?

986

AVRUPANETWORKİNG SİSTEMİ NASIL İŞLER?

Avrupa Networking 1990 yılında kurulmuş ve varlığını uzun yıllardır devam ettiren ticari bir sektördür. Kurulmuş olduğu zamandan günümüze dek tekstil alanında başarılara imza atmıştır. Bu süreçte birtakım değişiklikler yoluna giderek internetin de yaygınlaşması ile beraber, Avrupa Tekstil ismi ile başlayan yolculuğuna Avrupa Networking adı ile devam etmiştir.

Yenilikçi bir bakış açısı ile format değiştirerek bir network şirketine dönüşmüştür. Bu süreçte de hem kendisi kazanmış hem de bünyesinde çalışan personellerine kazandırmıştır. Freelance alanında işlerin yaygınlaşması Avrupa Networking için de freelance çalışma yöntemi ile ticarette varlığını sürdürmeyi gerekli kılmıştır.

Avrupa Networking 1990 yılında kurulmuş ve varlığını uzun yıllardır devam ettiren ticari bir sektördür.

Evden Çalışabileceğiniz Bir Sistem

Freelance yani home ofice çalışarak, evden ya da dilediğiniz yerden, istediğiniz zaman diliminde çalışmanın gerekliliğini Avrupa Networking ile yerine getirebilirsiniz. Bay ve bayan iç giyim, çorap, gecelik, pijama gibi ürünlerin satışını bünyesinde bulunan takım arkadaşları aracılığı ile satan ve bu sayede hem onlara kazandırıp hem de kendi kazanan bir şirket portföyüdür.

Freelance yani home ofice çalışarak, evden ya da dilediğiniz yerden, istediğiniz zaman diliminde çalışmanın gerekliliğini Avrupa Networking ile yerine getirebilirsiniz.

Sermayesiz Satış

Avrupanetworking sisteminde sisteme üye olarak kolaylıkla satış yapmaya başlayabilirsiniz. Size teslim edilecek olan katolog üzerinden çevrenize satış yapar ve aradaki farkı da prim olarak alırsınız. Bununla birlikte aynı zamanda kendi satış ekibinizi de oluşturarak daha fazla kazanç elde edebilirsiniz. Çevrenizdeki insanları kendi alt üyeniz yaparsanız, onlar da satış yaptığında her satışın priminden yüzde beş prim de ekstra olarak size ödenecektir. Ne kadar fazla alt üyeniz olursa karınız da o oranda fazlalaşmaktadır. Kendi satışınız ve alt üyelerinizin satışı ile boş zamanlarınızda oldukça fazla sayıda kazanç elde edebilirsiniz. Bu sadece alt üye ile sınırlı değildir. Üyelerinizin de alt üyesi olması durumunda onların kazançlarından elde edeceği primlerin yüzde dört miktarı da sizin hesabınıza yansıtılır. Bu sayede satış yapmadan çoğu zaman alt üye oluşturup onların satış yapmasını beklerken de oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz.

Avrupanetworking İle Bugün Çalışmaya Başlamak İçin Formu Doldur Kayıt Ol

[quform id=”2″ name=”Avrupanetworking Kayıt”]

Her zaman kazançlı çıkacağınız sisteme dahil olmak için sizler de internet sitesinden üyelik işlemlerini anında tamamlayabilir ve bir tane katalog edinerek kazanmaya başlayabilirsiniz. Bunun dışında Avrupanetworking katologlarından yapacağınız alışverişlerinizde de her aşamada indirim ve kampanyadan yararlanarak sistemden fazlası ile yararlanabilirsiniz.

Yoruma kapalı.

Hemen Ara!