Avrupanetworking Üyeleri Para Ödemek Zorunda mıdır?

86

Bir satış ekibinin içerisinde olmak ya da kendi alt üyelik sisteminizi kurarak katalog satış yapmak mümkündür. Bu yöntem oldukça kolay ve para kazandıran bir yöntemdir. Kendi satış ekibinizi kendiniz oluşturabilirsiniz. Çevrenizdeki arkadaşlarınızı kendi alt üyeleriniz olarak kayıt edebilirsiniz. Sisteme kişisel bilgilerinizi ekleyerek kolayca kayıt olabilir ve hemen sipariş oluşturabilirsiniz. Peki, avrupanetworking üyeleri para ödemek zorunda mıdır? İşte merak edilen soruların cevabı yazımızda bulunmaktadır.

Nasıl üye olabilirim?

Avrupanetworking sistemine üye olmak için her hangi bir ücret ödenmemektedir. Firmanın online sitesine giriş yaparak hemen üye olabilirsiniz yada avrupanetworking üye olan bir tanıdığınızın alt üyesi olarak kendinizi kayıt ettirebilirsiniz. Satışını yaptığınız her üründen belirli oranda kar elde edersiniz. ve bu miktar belirli dönemlerde hesabınıza yatırılır.

Nasıl Sipariş Oluşturabilirim?

Siparişlerinizi aylık olarak vermeniz kargo bedeli ödemeniz açısından sizin için daha hesaplı olur. Katalogda yer alan ürünlerin kodunu yazarak ürün sipariş listesi oluşturabilirsiniz. Son aşamada siparişiniz tamamladıktan sonra cüzi miktarda kargo bedeli faturanıza yansıtılır. Siparişiniz adresinize teslim edilir.

Ürün İadesi Mümkün mü?

Almış olduğunuz ürünler de değişim ve iade hakkınız mevcuttur. Firma almış olduğunuz ürünlerde 60 gün içerisinde size iade imkânı tanır. Bu 60 günlük süre içerisinde ürünü firmaya gönderebilir ve iade talebinde bulunabilirsiniz. Firma ürünlerin ücretini hesabınıza yatırır yada bir sonraki siparişinizde fatura tutarından düşer. Firmanın ürünleri kaliteli ve kullanışlıdır.

Yoruma kapalı.

Hemen Ara!