Avrupanetworking Üyeliği Almak Çok mu Zor?

0 66

Satış ekibi ve alt üye sistemi ile çalışan katalog satışlar kolay ve para kazandıran bir yöntemdir. Kendi satış ekibinizi kendiniz oluşturabilirsiniz. Siteme ücretsiz üye olarak satışa başlayabilir ve çevrenizdeki arkadaşlarınızı kendi alt üyeniz olarak kayıt edebilirsiniz. Avrupanetworking üyeliği almak çok mu zor? Sisteme kişisel bilgileriniz ile çabucak üye olabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

Nasıl Üye Olunur

Firmanın web sitesinden direk olarak üye olabilir veya tanıdığınız bir kişinin alt üyesi olarak kendinizi kayıt ettirebilirsiniz. Yaptığınız her satıştan belli oranda kar payı elde edersiniz ve bu oran hesabınıza yatar. Ayrıca kendinizin ihtiyacı olan ürünleri geliş fiyatına alabilirsiniz.

Nasıl Sipariş Verilir

Siparişlerinizi aylık olarak vermeniz kargo ücreti bakımından daha hesaplı olur. Katalogdan seçilen ürün kodlarını yazarak ürünü sepete eklemeniz yeterli olacaktır. Alt limit 110 tl dir. Siparişi verdikten sonra çk uygun bir kargo ücreti ile siparişiniz verdiğiniz adrese teslim edilir.

İade Nasıl Olur

Ürünleri iade etmek ya da değiştirmek isterseniz firma size bu imkanı sağlar. İade etme süresi 60 gündür. 60 gün içinde ürünü firmaya gönderebilir ve iade talebinde bulunabilirsiniz. Firma ürünlerin tutarını hesabınıza yatırır ve bir sonraki verdiğiniz sipariş tutarından düşer. Firmanın ürünleri kaliteli ve kullanışlı ürünlerdir. Her ay düzenli satış yaparak para kazanmanız ve eksiklerinizi almanız mümkündür.

Avrupa Networking Pierre Cardin Ürünleri Satmak İçin Alttaki Formu Doldurabilirsiniz

Hemen Ara!