Bizimle Nasıl İletişime Geçebilirsiniz?

0 56

1990 yılında ticarete atılan Çarşıbaşı Grubu’na 2006 yılında dahil olan şirketimiz Avrupa Tekstil %100 Türk sermaye ile çalışır. Yüksek teknoloji ile Ar- Ge çalışmaları yürüterek dikişsiz ürün teknolojisi alanında oldukça ilerlemiş çalışmalara imza atarak; sütyen, saten, tül ve pamuklu iç çamaşırları, gecelikler, termal ürünler ve daha pek çok çeşit çamaşır üretmeyi başarmış bulunuyoruz. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle nasıl iletişime geçebilirsiniz?

İletişim Koşullarımız

Bizimle iletişim kurmanız oldukça kolay. Şirketimizin resmi internet adresine girip, iletişim butonuna tıkladığınızda karşınıza çıkan formu eksiksiz doldurmanız, yetkili departmanımızın size en kısa zamanda dönüş yapıp taleplerinizi almasını ve bu talepleri olabilecek en hızlı şekilde yerine getirmesini sağlayacaktır. Bizimle kurduğunuz bu iletişim yalnızca alış veriş yapmanızı sağlamayacak, ayrıca talep etmeniz halinde size yeni bir iş fırsatı da sunacaktır.

Bize Katılın

İçinde bulunduğumuz büyük aile, her geçen gün büyümeye devam ediyor. Söz konusu bu büyümeye siz ve sizin gibi değerli katılımcılar sayesinde ulaşıyoruz. Amacımız, tekstil sektöründe devleşmeye devam ederken bu süreçten olabildiğince fazla insanın faydalanmasını sağlamak, Ürettiğimiz ürünlerin kalitesini milyonlarca insanın denemesini hedefliyoruz ancak bu hedef sadece büyük bir aile ile mümkün olabilir.

Bu ailenin bir parçası olup büyümeye ve kazanmaya katkı sağlamak, sonuç olarak da bu kazanca ortak olmak sizin elinizde. Bize katılırsanız, tekstil sektörünün hedeflenen en büyük network ağının bir parçası olup kendi kazancınızı yaratabilirsiniz.

Avrupa Networking Pierre Cardin Ürünleri Satmak İçin Alttaki Formu Doldurabilirsiniz

Hemen Ara!