Boş Zamanlarınızda Ek iş Yapmak için 4 Fırsat

0

 1  Blog Yazarlığı yada Özgün İçerik Üretme

Özgün bir blog yazarı olmak için tek ihtiyacınız olan şey bilgisayar ve kendi yazma yeteneklerinizdir. Hedef kitlenizi bulmak için, makale sitelerine ve web tasarım sitelerine üye olabilirsiniz. Ayrıca içerik üretim platformlarından faydalanabilirsiniz. İlk aşamalarda çok kazanç beklemeden sabırlı davranmalısınız. Ama ürettikçe ve aldığınız olumlu geri bildirimler ne kadar çok olursa, o kadar çok kazanırsınız. Ortlama 500 kelimelik bir içerik 20 liraya satılıyor ve günde 2 içerik hazırlayan birisi aylık 1.200 lira civarında bir ek gelir elde edebiliyor.

 2   Evcil hayvan bakıcılığı

Yurt dışında uzun zamandır yaygın bir iş fikri. Ülkemizde ise büyük şehirlerde ihtiyaç haline gelmeye başladı. Uzun süreli tatillerde evcil hayvanlarını yalnız bırakmak istemeyen aileler hedef kitle. Ortama ise günlük ise 40-50 lira arasında değişiyor. Bu işten aylık 2000 liraya kadar kazanmak mümkün. İşin sürekliliği müşteriler ile diyaloglarınıza ve yaptığınız işte başarılı olmanıza bağlı.

 3  Çocuk Bakımı

Çocuk bakımı, biraz ek gelir kazanmanın başka bir yoludur. Bebek ve çocuk bakımı tam zamanlı yada akşamları dışarı çıkmalarından dolayı yapılabilir. çocuk bakımının 1 saatlik fiyatı 30 liradan hesaplanıyor. Herhangi bir işi olan yada çalışan anne babalar günlük 3-4 saatliğine bir bakıcı talep edebiliyorlar. Bu bakıcılar bir akşamda 100 liraya kadar para kazanabiliyorlar. İşin devamlı olması için düzenli bir müşteri portföyü gerekiyor. Bu porföyü internete ilan vererek yada çevrenizi kullanarak sağlayabilirsiniz. Bu işte tavsiye edilmek çok önemli. Genelde üniversiteli kızlarımızın yaptığı bir iş olup, bu işin piyasadaki ismi oyun ablalığı olarak biliniyor.

 4  Network Marketing

Bu iş direk satış işi olup ürün yelpazesi çok geniştir. Gıda takviyelerinden tutun da iç çamaşırı, makyaj malzemelerine kadar bir çok ürününün satışını yapabilirsiniz. Ürünler fabrikadan aracısız müşteri bulduğu için gayet cazip fiyatlardan satılmaktadır. Üstelik firma desteği ile müşteri pörtföyü oluşturmak gayet mümkün. Ortalama 2000 TL civarı kazanç sağlayabilirsiniz. Rahat esnek çalışma saatleri ve bir ürün kataloğuyla yapabileceğiniz bu iş için bizimle çalışabilirsiniz.

Çok Avantajlı Kampanyalarımızdan Yararlanmak İçin HEMEN ÜYE OL!

[raw]

Avrupanetworking Üye Kayıt Formu

[/raw]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonBilgi İçin Hemen ARA !