Bu İşi Yapmak İçin Şartlar Nelerdir?

126

Bu işi yapmak için şartlar nelerdir? Bu iş bir katalog ile satış işidir. Ürünlerimizin satışını belli bir süre harcayarak katalog yardımı ile satışını gerçekleştirebilirsiniz. Pijama, tayt, çorap ve daha birçok ürünümüz bulunmaktadır. Zamanınızın az bir kısmını ayırarak ücret kazanma imkanına sahip olursunuz. Üstelik işimiz sizin günlük hayatınızdan kopmanıza neden olmaz. Hatta aksine işimiz sayesinde daha da sosyalleşme imkanı bulunursunuz. Bu işi yapabilmeniz için herhangi tecrübeye ihtiyacınız yoktur. Çünkü sitemiz sizin için gerekli olan destek ve eğitimleri vermektedir. Sizlere internet adresinden ve telefondan destek ve eğitimler karşılanır. Böylece kolaylık işinizi yapabilirsiniz. Başaracağınıza emin olabilirsiniz. Çünkü biz her zaman yanınızdayız.

İşe Başlamak İçin Yapılması Gerekenler Nelerdir?

İnternet sitemizden ana sayfamızda yer alan ücretsiz üyelik kısmına girerek burada bulunan bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekir. Formun doldurulmasının ardından sizde bizimle çalışmaya başlamış olursunuz. Ücretsiz bir şekilde katalog sizlere gönderilir. Sattığınız ürünlerin üzerinden yüzde elli oranında kar elde etme durumunuz vardır. Aynı zamanda sizlere kendi ekibinizi kurarak daha fazla kazanma olanağı da sunuyoruz. Kendi ekibinizi kurarak ekibinizden satış yapan kişilerin üzerinden yüzde beşlik bir kazanç sağlamanız mümkün olur. Bu sayede daha fazla kazanç elde edersiniz. Kendi ekibinize istediğiniz kadar kişi eklemek hakkınız vardır. Ancak bu kişilerin kendi alt üyeliğinize eklemeniz gerekir.

Avrupanetworking Pierre Cardin Satış Sistemine Hemen Ücretsiz Üye Olup Kendi İşinizi Yapmak İçin Alttaki Formu Doldurabilirsiniz.

[quform id=”2″ name=”Avrupanetworking Kayıt”]

2 Yorumlar
  1. evcim diyor

    nasıl uye olunur

    1. fatmakaraca diyor

      Ana sayfada üye kayıt böümündeki formu doldurmanız yeterli

Yoruma kapalı.

Hemen Ara!