Olduğunuzdan daha güzel görünün !

0 86

Doğru malzeme seçimi ve tekniklerle olduğunuzdan daha güzel görünebilirsiniz. Kusurların gizlenmesinde son derece etkili olan pudra renkleri, ten ve mevsime özel ihtiyaçlar göz önünde tutularak seçilebilir. Makyaj çantalarının vazgeçilmezi olan parçalar eşliğinde gün boyu enerjik bir görünün.

Makyaj Sabitleyici Transparan Pudra Çeşitleri…

Gün içinde istenmeyen parlamaları önleyen ve göz altı kapatıcısı olarak da kullanılabilen transparan pudra çeşitleri, tek dokunuşla makyajı tazeler. Her gün kullanılan ve cilt tipiyle uyumlu besleyici ürünler sayesinde enerjik bir görünüm elde edilebilir.

Yüzün en önemli ve dikkat çeken bölgesi olan gözler için özel olarak hazırlanan göz kalemi çeşitleri, bakışların anlam kazanmasını sağlar. Uygulama sonrasında hemen sabitlenme özelliğiyle dikkat çeken modeller sayesinde elde edilen etki gün boyu sürdürülebilir.

Göz içinde de uygulamaya müsait göz kalemi renklerini seçerken, farklı tonlardaki makyaj malzemeleriyle uyuma özen gösterilmelidir. Birkaç rengin bir arada kullanıldığı makyajlar eşliğinde ışıltılı bakışlar ve belirgin kirpikler elde edilebilir.

Kusursuz Bir Cilt Görünümü İçin…

Özellikle belli bir yaşın üstünde daha özenli kullanılması gereken besleyici ürünler, kusursuz bir cilt görünümünü destekler. Yaşlanma etkileriyle savaşan aynı zamanda hücre yenilenmesinin hızını artıran ürünlerle kaz ayağı ve kırışıklık oluşumu engellenebilir. Cildinde sorunlar yaşayanlar ise seçecekleri etkili bir fondoten, kapatıcı ve pudra ile etkili ve kalıcı bir güzellik elde edebilirler. Güzelliğin herkesin ulaşabileceği bir kavram olmasını sağlayan makyaj malzemeleri eşliğinde olduğunuzdan daha genç görünebilirsiniz.

Hoş görünmek herkesin hakkıdır. Ufak dokunuşlarla kendinizi mutlu edebilirsiniz.

Katalogdan Satış Sistemine Üye Olup kendi işinizi yapmak için buraya tıklayarak Formu Doldurabilirsiniz.

Pierrecardin Kozmetik Kataloğu

Pierre Cardin Kozmetik Kataloğumuza da bir göz atın. Kaliteli ürünler uygun fiyatlarla sizlerin olabilir. Üstelik piyasadaki en uygun fiyat garantisiyle… Katalog İçin TIKLA

Hemen Ara!