Avrupanetworkin ile Evden İş İlanları

0 69

1990 yılından bu yana sütyen, saten, tül ve pamuklu gecelik, pijama takımları, erkek ve kadın fantazi iç giyim ürünleriyle kozmetik ürünleri satışı yapan Pierre Cardin, şimdi de online satış danışmanlığı ağıyla gücüne güç katıyor. Bunun için sizin sisteme kayıt olmanız ve size özel indirimli ürünleri hemen sipariş vererek çevrenizdeki potansiyel müşterilerle ürünleri buluşturmanız gerekiyor. Böylece her bir üründen yüksek oranda kazanç sağlama imkanınız bulunacaktır.

Kazanç Sistemi

99,90 TL pijama takımı sipariş ettiğinizi düşünürsek bu ürünün size gelişi 45,90 TL ve siz bunu 55,90 TL üzerinden satarak 10 TL kazanç elde etme imkanı bulacaksınız. Bu kazanç sistemi ev iş ilanları olarak sadece pijama takımlarıyla verilen bir örnek. Diğer ürünlerde de aynı durum söz konusudur. Satış danışmanlığına özel net yarı fiyatına varan indirimle hemen kazancınızı iki katına çıkarma imkanı sizi bekliyor olacaktır. Ortada duran bütün bu özelliklerinden hareket edilecek olunduğu zaman tüm özellikleri neticesinde karşımıza çıktığını dile getirmemiz mümkün.

Üyelik Başvurusu

Kişisel bilgilerinizle birlikte hemen sisteme kayıt işlemi gerçekleştirerek böylelikle üyelik başvurunuzu anında tamamlama imkanı bulmuş olacaksınız. Bu özelliklerinden hareketle üyelik işleminin çok kısa süre zarfında yerine getirilmesi mümkün hale gelen nitelik olarak karşımıza çıkmaktadır. Üstelik her yönden ev iş ilanları arasındaki yerini korumaya devam eden nitelik olarak çok kısa süre zarfında siz de bu kazanç planına dahil olma imkanını elde etmiş olacaksınız.

Kimler Üye Olabilir?

Herkes. Satış yeteneğine güvenen veya bu alanda kendini geliştirmek isteyen ve yüksek kazançlar sağlamak isteyen ayda minimum 3000 ile 5000 TL arasında değişen net kazanç isteyen herkesin üye olması mümkün olmaktadır.

Kozmetik Ürünleri

Öte yandan tamamen Sağlık Bakanlığı onayı alınarak doğal yollarla üretilmiş olan kozmetik ürünleriyle cilt sağlığınız açısından sizi bekleyen ürünler bulunmaktadır. Bu ürünler sayesinde siz de güzelliğinize her yönden güzellik katacaksınız. Ortada duran bu nitelikler esas alındığı zaman ev iş ilanları özelliğine dayanarak kendini göstermeye devam ettiğini her anlamda dikkate almamız gerekmektedir. Böylelikle sizler de birbirinden önde gelen ürünleri anında kullanma imkanı bulacaksınız.

Üye Olmak İçin Formu Doldurabilirsiniz

[quform id=”2″ name=”Avrupanetworking Kayıt”]

Hemen Ara!