Evde Ek İş

102

İç giyim katalog satışı yaparak evde ek iş yapmak ister misiniz? O zaman sıkı durun. Çünkü hem ayda 3.000 TL kazanç hem de oturduğunuz yerden sermayeye gerek duymadan satıştan para kazanabileceğiniz katalog paketi satarak para kazanma işi sizi bekliyor.

Bu işi ev hanımlarının yanı sıra üniversite öğrencileri, emekliler, serbest meslek sahipleri ve daha birçok kişi yapabilir. Bu bakımdan belli bir gruba yönelik meslek olarak görülmemektedir.

Üyelik İşlemi

Elbette öncelikle networking e-ticaret sitesine üye olmanız gerekmektedir. Sitede sizin kişisel bilgilerinizi isteyen üyelik başvuru formu bulunuyor. Bu başvuru formunda sizi tanımaya yönelik olarak birtakım bilgilere yer verilmektedir. Ad ve soyad, eğitim durumu, medeni haliniz, aylık kazanç hedefiniz ve kendinizden biraz bahsedin gibi alanlardan oluşmaktadır. Bu alanları doldurduktan sonra hemen siz de üyelik işleminizi tamamlayacak ve katalog satışından gerçekten de yüksek oranda net kazanç imkanı bulacaksınız.

Kazanç Stratejisi

Öncelikle katalog paketleri olarak bilinen iç giyim ürün grupları bulunmaktadır.

Külot

Atlet

Külotlu çorap

Sütyen

Fanila ve daha birçok iç giyim ürünlerinin yer aldığı evde ek iş yapmanıza yönelik ürün grupları yani katalog paketleri bulunmaktadır. Bunlardan dilediğinizi seçerek adresinize sipariş vermelisiniz.

Satış&Pazarlama Süreci

Satış ve pazarlama konusunda serbestsiniz. İsterseniz internetten müşterilerinizi bulabilir isterseniz çevrenizdeki insanlara satış işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir şekilde sermaye gerektirmeksizin yapabileceğiniz evde ek iş imkanlarından biri olma özelliğindeki bu işlemle sizler de yüksek oranda net kazanç elde etmiş olacaksınız.

Ortada duran bütün bu yaklaşımlar baz alındığı zaman gerçekten de tamamen farklı özelliklere bağlı olarak aylık kazancınızı %100 oranında arttırma imkanına sahip olacağınızı kesin olarak dile getirmemiz gerekmektedir. Böylelikle her yönden aylık kazancınızı doğrudan arttırma garantisine sahip olarak gelirinizi her yönden katlama imkanı sizleri bekliyor olacaktır.

Bütün bu işlemlerin hemen ardından sizin de artık satış ve pazarlama sürecinden yüksek oranda katkı sağlama ve her anlamda kazancınızı doğrudan ikiye katlama fırsatını yakalaması dikkat çeken niteliklerden birisi olma özelliğiyle karşımızdaki yerini korumaktadır.

Avrupa Networking Pierre Cardin Ürünleri Satmak İçin Alttaki Formu Doldurabilirsiniz

Yoruma kapalı.

Hemen Ara!