Avrupanetworking ile Evde Yapılabilecek Ek İşler

Evde Avrupanetworking Ürünleri Satışı ile Nasıl Para Kazanılır?

0 107

Kadınlar artık vakit kaybı olmadan, evlerinde en az 3000 TL gelir elde edebilmektedirler. Kendi işlerinin patronu olarak, eğlenceli ve keyifli bir şekilde para kazanabileceklerdir. Evde yapılabilecek ek işler sayesinde isteyen her kadının bir geliri olacaktır. Pierre Cardin evde yapılabilecek ek işlerin başında gelmektedir. Kolay bir üyelik sonrasında yüksek miktarlar kazanılmaktadır. Son zamanlarda ise kadınların yanında erkekler de Pierre Cardin üyesi olarak kazanç elde etmektedirler.

Avrupanetworking ile Evde Yapılabilecek Ek İşler ile Nasıl Para Kazanılır?

Avrupanetworking, Doremi, miorre ve Pierre Cardin ile kazanç elde etmek oldukça kolay… Katalog üzerinden satış yapılmak ve yüksek miktarlarda kar etmek mümkün. Kadınlar özellikle altın günlerinde yüksek miktarlarda satış yapabilmektedirler. Peki Avrupanetworking ile Evde Yapılabilecek Ek İşler nelerdir ?

Avrupanetworking ile Evde Yapılabilecek Ek İşler

1- Miorre İç Çamaşırı Satışı Yapmak

İç çamaşırları kadın erkek herkesin giydiği, günlük ya da gün aşırı değiştirmek zorunda olduğu ve hijyen açısından çok fazla sıcak ısılarda yıkandığı kıyafetlerdir. Bu nedenle çok çabuk yıpranıp eskirler. İç çamaşırı satışı bu nedenle sürümden kazandırabilecek bir üründür. Miorre ürünlerinde güzel kar oranıyla satış yaparak kendi gelir kaynağınızı oluşturabilirsiniz.

Avrupanetworking ile Evde Yapılabilecek Ek İşler

2- Mio Fit Spor Kıyafetleri Satmak

İç çamaşırları kadar kullanımı yaygın olmasa da, spor kıyafetleri spor yapan kişilerin yoğun terleme nedeniyle sıklıkla aldığı bir üründür. Ayrıca spor salonunda toplum içine çıkıldığı için şık ve dikkat çekici kıyafetlerin satışı da kolay olacaktır. Mio Fit Spor Kıyafetleri yüzde 30 civarı karlarla satılabilen bu ürünleri pazarlamak güzel bir fikir.

Avrupanetworking ile Evde Yapılabilecek Ek İşler

3- Pierre Cardin Makyaj Ürünleri Satışı

Özellikle hanımların makyaj ve güzellik ürünleri alımı oldukça yüksektir. Pierre Cardin gibi bilindik ve kaliteli ürünleri olan bir markayı satarak güzel kazançlar sağlayabilirsiniz.

Avrupanetworking ile Evde Yapılabilecek Ek İşler

4- Doremi Pijama Satışı

Pijamalar yukarıdaki diğer ürünler kadar çok sürümü olmasa da yinede herkesin uyurken giydiği kıyafetlerdir. Genellikle erkekler bir iki pijama kullanırken, hanımlar daha çok pijamaya sahip olmak ister. Doremi pijamalarda kar oranları yüzde 30 civarıdır. Üstelik haftalık kampanyalarda alacağınız ürünlerde yüzde 80 indirimlerle ürün alabiliyorsunuz.

Pierre Cardin’e Üye Olmak

Pierre Cardin’e üye olarak, kolay kazanç elde etmenin kapıları aralanmaktadır. Pierre Cardin’e üye olmak ise oldukça kolay olmaktadır. Pierre Cardin ana web sitesi üzerinden saniyeler içerisinde üyelik oluşturulmaktadır. Pierre Cardin sitesi açıldıktan sonra sol üst bölmede yer alan butona basılması halinde bir form çıkmaktadır.

Bulunan formda ise kişisel bilgilerinin yanı sıra iletişim bilgileri de talep edilmektedir. Doğru bir şekilde formu dolduranlar Piere Cardin’in bir üyesi olmaktadırlar. Evde yapılabilecek ek işler içerisinde avantajlarının ve kazancının çok fazla olması nedeniyle birçok kişi Pierre Cardin satış temsilcisi olmaktadır.

Avrupanetworking Üye Kayıt Formunu Doldurun

 


Gönder tuşuna bastıktan sonra bilgileriniz tarafımıza ulaşmış olacaktır. Sorumlu direktörünüz sizinle iletişime geçecektir.

Pierre Cardin Katalogundaki Ürünler

Pierre Cardin bilindiği üzere uzun yıllardan beri kaliteli ve başarılı bir şekilde ürünlerini sunmaktadır. Bünyesinde ise oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Pierre Cardin denilince akıllara çoğu zaman iç giyim gelmektedir. Oysaki Pierre Cardin iç giyim yanında kozmetik ürünler, ev giyim ve daha birçok ev ürünlerinde satış yapan bir firma olmaktadır.

Pierre Cardin Üyelikleri Ücretli mi?

Pierre Cardin üyelik için herhangi bir ücret istememektedir. Bu nedenden dolayı da oldukça avantajlı olmaktadır. Sermayesiz bir şekilde, kendi işinin patronu olmak isteyenler Pierre Cardin’in satış temsilcisi olmaktadırlar.

Pierre Cardin ile Ne Kadar Kazanç Elde Edilir?

Evde yapılabilecek ek işler denilince akıllara ilk olarak Pierre Cardin gelmektedir. Pierre Cardin ile aylık 3000 TL net gelir elde edilebilmektedir.

Katalogdan Satış Sistemine Üye Olup kendi işinizi yapmak için buraya tıklayarak Formu Doldurabilirsiniz.

Düşünün ve Avrupanetworking sistemimize katılın, birlikte çalışmak dileğiyle …

Doremi Pijama Video

 

Hemen Ara!