Ek Gelir Elde Etme

Zamanımız hızlı akmakta ve bu akış gün geçtikçe koşullarımızı zorlamaktadır. Gelişen yenilenen hayat olanaklarında bireyler olarak da payımıza düşeni alma eğilimi ve isteğinde olmaktayız. Fakat hayatımız ve kendimiz ile ilgili istediklerimize ulaşma çoğu zaman bizleri yetersiz ekonomik koşullar nedeniyle olmazlara itmektedir. Günümüzde güzel olanaklara erişme ihtiyacı var olan gelirlerimizi arttırma durumunu zorunluluk kılmaktadır. Ek gelir elde etme ihtiyacı devlet memurları ve emeklilerin de oldukça ihtiyaç duyduğu bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu ihtiyaç da pek çok sebepten kaynaklanmaktadır. Bazıları için torunlara destek, bazıları için çocuklarına daha iyi eğitim olanakları sunmak olarak çıkmaktayken bazılarında ise sadece mutfak masraflarını hafifletmek olarak çıkan bir ihtiyaç sebebiyle gelişmektedir. Ama hepsinin ortak noktası var olan gelire ek gelir sunmaktır.Aşağıda sizler için ek gelir olarak yapılabilecek en güzel iş imkanı hakkında bilgi veriyor olacağız..

Ek Gelir Elde Etmek Bu Kadar Kolay ve Standart Yükseltici Olmamıştır..

Düşünün öyle bir iş ki hiç sermaye, mağazaya gerek kalmadan ve oldukça geniş ürün yelpazesindeki ürünleri %50 indirimle sizlere sunup bunu pazarlama hakkını sizlere sunuyor olsun..Bir de gelirde limitinizi kendi performansınıza bırakıyor olsun.”Harika bir iş fikri” dediğinizi duyar gibiyiz.Haklısınız ve bu fırsatı sunan da Avrupa Network ismi altında yoğun olarak piere cardin ismi ve pek çok farklı kalitesi ispatlanmış ürünleri arkasına alan işleyişten bahsediyoruz.

Artık Oldukça Etkili Bir “B” Planının Sahibisiniz…

Ek gelir elde etme amaçlı kayıt olarak www.pierecardin.net üzerinden harika bir gelir dünyasına adım atmış oluyorsunuz.Neden mi?..

  1. Zaman ve mekan derdi olmaksızın firmanın ürünlerini tavsiye yoluyla yüksek kar marjlarıyla sunmaya hak kazandınız
  2. İşi başkalarına da öğreterek (bayilik mantığıyla) kazancınıza katlamalı oran kazandırıp başkalarına da yardımcı olma fırsatına sahip oldunuz
  3. 5 nesil(alt ekip üyesi) derinlikten dönen cirodan gelir elde etme hakkı kazandınız. Bu özelliğiyle de artık gelirinizin sınırını siz ve ekibinizin performansı etkileyecektir.Yani gelirinizi sizler belirleyeceksiniz.
  4. Vergileriniz ve bu tür mali işlerle de isterseniz uğraşmaz bunu firma sizler adına yapabilecektır..
  • Bu aşamadan sonra bize de sizlere hayırlı olsun demek düşer..

Yoruma kapalı.

Hemen Ara!