Katalog Satışından Ayda Ne Kadar Kazanabilirsiniz?

0 205

Bay, bayan ve çocuk iç giyimi ve pijama takımlarına kadar her ürünü bulabileceğiniz firmamız, piyasaya göre oldukça ekonomiktir. Uygun fiyatlarda kaliteli ürünler satın almak için sipariş verebilir ya da üye olarak ürünlerinizi bedavaya bile getirebilirsiniz. Peki, firmamızın sunduğu katalog satışından ayda ne kadar kazanabilirsiniz?

İç giyim, pijama, eşofman, gecelik gibi kaliteli ve şık çamaşırları, katalog ile satabileceğiniz firmamız zaman ve mekâna bağlı kalmaksızın çalışma imkanı sunmaktadır. Özellikle günlük hayatı, aile ilişkilerini ve sosyal ilişkilerinizi aksatmadan para kazanmak isterseniz hemen ücretsiz üyelik fırsatımızı değerlendirmelisiniz.

Katalog Satışı İle Kazanç Nasıl Sağlanır

Ürünlerimiz her ay yeni bir katalog ile üyelerimize sunulmaktadır. Üyelerimiz bu katalogda bulunan uygun fiyatlı, kaliteli ürünleri pazarlama becerilerine göre satabilmektedir. Firmamız tarafından her ay gönderilen fiyat çizelgesinde, ürünlerin üyemize geliş fiyatı yazmaktadır. Bu fiyatlarla ürünü alan üyemiz, katalogla bulunan fiyata göre satış yapmaktadır. Dolayısıyla her bir ürün başına iyi bir kazanç elde etmektedir.

Örneğin, “001-018879 MİORRE FANTEZİ GECELİK” ürünü alınmak istendi. Ürün piyasa fiyatı 91,95 Lira’dır. Sizin Müşteriye vereceğiniz katalog fiyatı ise 28,95 Lira’dır. Ürünün size geliş fiyatı ise 24,13 Lira’dır. Dolayısıyla bu üründen 5 Lira kar edersiniz.

Katalog İşine Nasıl Başlanır

Katalog satışı ile ayda 3000 lira kazanç elde etmek mümkündür. Bazı ürünlerde % 50’ye varan kar oranları sağlanmaktadır. Bu işe başlamak için sayfamızda bulunan üyelik formunu doldurup bize iletmeniz yeterlidir. Ücretsiz üyelik başvurunuz sonrasında ücretsiz olarak ilk katalogunuz adresinize tarafımızdan ulaştırılacaktır. Bundan sonrası sizin satış ve pazarlama becerinize kalmış. Hem kar sağlayabilir hem de kendi ihtiyacınız olan ürünleri geliş fiyatına alma fırsatı bulabilirsiniz.

Avrupanetworking Pierre Cardin Satış Sistemine Hemen Ücretsiz Üye Olup Kendi İşinizi Yapmak İçin Alttaki Formu Doldurabilirsiniz.

[quform id=”2″ name=”Avrupanetworking Kayıt”]

Hemen Ara!