Katalogdan Satış Nasıl Yapılır?

0 156

Bir iş kurmak için belli prosedürleri yapmak ve belli bir sermayeye sahip olmak gerekir. Ek iş yapmak isteyenlerin sermaye kullanmadan sıklıkla başvuru yaptığı işlerden biride katalog satışıdır. Peki, katalogdan satış nasıl yapılır? Üye sistemi ile çalışan firmamız hiç bir ücret talep etmeden sizlere iş imkânı sağlayan bir firmadır. Firmamıza üye olarak satışa başlayabilirsiniz.

Katalog Satışı İle Ne Satabilirim?

Katalog satışı alanı çok geniştir. Firmamız iç giyim, pijama takımları, çarşaf nevresim takımları satışı yapan bir firmadır. Fantezi iç giyimde tercih edilen ve herkesin rahatlıkla giyebileceği ürünleri satmaktadır. Birbirinden farklı ve yeni tasarımları ile sektörde öncü bir firmadır. Öncelikle üye olmanız gerekir ve üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra satış yapabilirsiniz. Kendi ihtiyaçlarınızı çok daha uygun fiyatlara alabilirsiniz. Üye olarak kampanyalardan faydalanma imkanına sahip olabilirsiniz.

Katalog Satışı İle Ne Kadar Kazanabilirim?

Satılan ürün kazanacağınız primi belirler. Ne kadar çok ürün satarsanız o kadar çok prim alırsınız. Üye yaparak üyelerinizin satışından da para kazanmanız mümkündür. Üyeler için özel fiyatlar ve müşteri için ayrı fiyatlar belirlenir. Arkadaşlarınıza, iş yerinizdeki kişilere yer ve mekan kavramı olmadan satış yapma olanağı vardır. Aldığınız siparişleri biriktirip toplu siparişlerde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ürünleri incelemek ve üye olmak için https://pierecardin.net/ sitesini ziyaret edin. Size atanan müşteri temsilcisine kafanıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Katalogdan Satış Sistemine Üye Olup kendi işinizi yapmak için buraya tıklayarak Formu Doldurabilirsiniz.

Hemen Ara!