Piere Cardin

0 62
  1. Piere Cardin Nedir?

Piere Cardin, 1990 yılında faaliyetlerine başlayan, Çarşıbaşı Grubu firmalarına 2006 yılında katılan ve birçok ürün grubunda üretim ve pazarlama yapan bir şirkettir. Birçok ürün üreten bu şirket, %100 Türk sermayeli bir şirkettir. Aynı Zamanda Piere Cardin’in sitesinden katalog satışı yaparak ayda en az 3000 TL kazanabileceğiniz bir sitedir.

  1. Ayda Ne Kadar Kazanabilirim?

İlk alt başlıkta da belirttiğimiz gibi katalog satışı yaparak en az 3000 TL kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ürünleri aldığınız fiyatın biraz aşağısında satarak, daha fazla kişinin almasını sağlayıp daha çok kâr etmektir. Aynı zamanda satış yapmak için üyeliğinizin bulunması gerekmektedir.

  1. Piere Cardin’in Avantajları

Piere Cardin, diğer sitelere göre size her zaman daha fazla kazandırır. Satışlarınızın yayılmasında büyük rol oynar ve ürünlerinizi sürekli kullanıcılara yayınlayarak ilgi çekmesini sağlar. Ayrıca satış yapmak da çok kolay! Üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra hemen satmaya başlayabilirsiniz. Eğer bir ürün sipariş ederseniz nakit ve kredi kartı seçenekleri sunuyor, ürününüz kusurlu çıkarsa, kesinlikle iade alıyorlar!

  1. Katalogda Hangi Ürünler Var?

Birçok ürün grubunda satış yapılan bu sitedeki bazı ürünler, erkek ve kadın için pijama ve gecelik takımları, taytlar, kozmetik ürünleri ve iç çamaşırlardır. İsterseniz siz satarak para kazanın, isterseniz kendiniz için alarak kullanmaya başlayın. İsterseniz üye olarak katalogları kendiniz de inceleyebilirsiniz.

  1. Evde İş Yaparak Kazanmak İsteyenler İçin En İdeal!

Hiç zahmetsiz bir şekilde kazanmaya başlayabilirsiniz. Sadece evinizde oturarak yapabilirsiniz bu işi. Nasıl mı? Hemen üyeliğinizi oluşturun, ürününüzü satın, hiçbir şey yapmanıza gerek yok, sadece satışa çıkartın. Biraz bekleyin. Bir süre sonra ürününüzü satacağınızdan emin olun. Kulağa güzel geliyor.

  1. Tamamen Güvenli Bir Site!

Birçoğumuz internetten alışveriş yapmadan önce düşünüyoruz. Ama bu siteden alışveriş yapacaksanız, tereddüt etmenize hiç gerek yok! Ürün alırken iki seçeneğiniz var. İsterseniz nakit verin, isterseniz kredi kartı ile ödeme yapın. Eğer kusurlu bir ürünlü karşılaşırsanız, iade aldıklarından emin olun. Artık tereddüt etmeyin, sadece güvenin. Hadi sizde üye olun, bu fırsatı kaçırmayın.

Hemen Ara!