Üye Kayıt İşlemleri Nasıl Yapılır?

127

Pierre Cardin kişisel bakım ürünleri, bay bayan iç giyim ve kozmetik ürünleri katalogtan satışını yapmak için üye olmanız gerekmektedir. Üye kayıt işlemleri nasıl yapılır? sorusunun cevabını arıyorsanız süreç oldukça kolaydır. Üstelik üye işlemleri için hiç bir ücret talebi bulunmamaktadır.

Ücretsiz Üyelik İşlemi

Katalog satışı ile ek ayda 3 bin liraya kadar ek gelir elde etmek isteyen üyeler, ücretsiz kayıt işlemini kolayca gerçekleştirebilir. https://pierecardin.net sayfasında yer alan üye kayıt formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurup onaylamak yeterlidir. Firmaya gönderilen üyelik formu, yetkililer tarafından değerlendirmeye alınır ve yeni üyeye ücretsiz olarak katalog ve bilgilendirme yazıları gönderilir.

Formda istenen bilgilerin doğru ve net yazılması son derece önemlidir. Özellikle isim, adres ve iletişim numaraları istenen doğrultuda doldurulmalıdır. Üyelik formunun doğru ve eksiksiz doldurulması, firma yetkililerinin hızlı dönüş yapmalarını sağlayacaktır.

Nasıl Kazanç Sağlanır

Katalog ile satış prensibine göre hareket eden firma pijama, gecelik, atlet, südyen, kilot, fanila gibi hem bay hem de bayan iç giyim ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir. Ürünler piyasaya göre oldukça kaliteli ve en uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Dolayısıyla üyelerin çevresindeki tanıdıklarına ürünleri satması hiç zor değildir.

Katalog üzerinde yazan fiyatlar üyelerin satış yapacağı fiyatlardır. Firma ayrıca ürünlerin üyeye geliş fiyatı olan bir katalog daha göndermektedir. Firmadan geliş fiyatına alınan ürünler katalog fiyatı ile satılmaktadır. Bu satışlarda bazı ürünlerde % 50 oranında kar sağlanmaktadır.

Katalogdan Satış Sistemine Üye Olup kendi işinizi yapmak için buraya tıklayarak Formu Doldurabilirsiniz.

Yoruma kapalı.

Hemen Ara!