Üyelik Sisteminden Nasıl Çıkılır?

0 120

Tamamı Türk sermayesi ile kurulmuş olan Pierre Cardin firmamız 1990 yılında faaliyetlerine başlamıştır. 2006 yılındaki yenileme çalışmaları ile Çarşıbaşı Grubu bünyesine katılmıştır. Bayan ve çocuk iç giyimi, pijama, çorap ürün gruplarında kaliteli ürünlerin üretimini gerçekleştirmekteyiz. Firma ürünlerinden ve avantajlarından faydalanabilmek için “Yeni Kayıt” menüsünden kaydınızı oluşturabilir, avantajlı alışverişler yapabilir, yeni ürünlerden bilgi sahibi olabilirsiniz. Üyelik oluşturabilmek ücretsiz olarak üyelik işlemlerine başlayabilir ve formu doldurabilirsiniz. Üyelik formunda, ad soyad, cinsiyet, cep telefonu, TC Kimlik No, bulunduğunuz şehir, e-posta adresi, doğum tarihi ve adres bilgilerinizi yazabileceğiniz alanlar bulunmaktadır. İlgili alanları doldurduktan sonra gönder butonu ile bilgilerinizi kaydedebilir ve üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz. Peki, Üyelik Sisteminden Nasıl Çıkılır?

Üyelik Avantajları

Üyelik formunu oldurarak üyeliğinizi gerçekleştirdiğinizde, sitemizde özel günler için yaptığımız tüm indirimli ürün avantajlarımızdan faydalanmaya başlayabilirsiniz. Özel fiyatlardan faydalanabilmeniz için üyelik işlemlerinizin yapılmış olması gerekir. Aradığınız kaliteli ürünleri sitemiz üzerinden inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Üyeliğin İptal Ettirilmesi

Firmamız internet sitesi üzerinden oluşturmuş olduğunuz üyelik işlemlerinizde, firmamızın yapmış olduğu özel kampanyalar ve indirimli fiyat uygulamaları sizlere düzenli olarak bildirilecektir. Bu bilgileri almak istemiyor ve üyelik sisteminden çıkmak istiyorsanız, firmamız müşteri hizmetlerini aramanız ve üyelik bilgilerinizin pasife alınmasını, sms ya da mail olarak kampanya ve indirim bilgilerinin gelmemesini istediğinizi bildirebilirsiniz. Müşteri hizmetleri sizlerin isteği üzerine hesabınızı pasife alacak ve siz üyelik sisteminden çıkmış olacaksınız.

Hemen Ara!