Miorre İle Yeni İş İmkanları

0 76

E-ticaret günümüzde en çok merak edilen alanlardan birisini oluşturmaya başladı. İşte bu özellikleri neticesinde yer verildiği zaman yepyeni iş fırsatlarının da herkesi beklediği üzerinde durmamız gerekmektedir.

İşte onlardan birisi Türkiye’nin yirmi yılı aşkın sanal mağazası olarak bay/bayan giyim ve kozmetik ürünleri üzerine e-ticaret hizmeti sunan Pierre Cardin ile mümkün. Siz de hemen online sipariş vererek evinizden anında para kazanabileceksiniz.

Online Başvuru Formu

Elektronik ortamdan yeni iş imkanları içerisinde yerini korumaya devam eden özellikten hareket edildiği zaman gerçekten de siz de satıştan yüksek gelir elde etmenin farkını yaşamış olacaksınız. Üstelik tamamen kaliteden ödün verilmeksizin beklentileirin ötesinde olanaklar çerçevesinde her anlamda sıra dışı özellikleriyle karşımıza çıkmaktadır.

Formu Doldurarak Üyeliğinizi Başlatabilirsiniz

[quform id=”2″ name=”Avrupanetworking Kayıt”]

 

Satış Danışmanına Özel %50 İndirim

Kozmetik ürünlerinden bay/bayan giyim ürünlerine kadar bütün ürünlerde size özel net %50 indirim fırsatı! Böylelikle hemen her satış başına 10 – 50 TL aralığında değişkenlik gösteren satış fırsatından yararlanarak yeni iş imkanları olarak gelirinizi doğrudan arttırma imkanı sizi bekliyor olacaktır.

Evinizden Ek Gelir Kazanın

Evden oturduğunuz yerden arkadaşlarınıza, sosyal ortamdaki çevrenize hemen satış/pazarlama imkanı bulacak ve böylelikle aile bütçenize doğrudan katkıda bulunma imkanı sizi bekliyor olacaktır. Ortada duran bütün bu nitelikleri açısından değerlendirildiği zaman doğrudan doğruya ek gelir imkanına dayanarak gelirinizi iki katına çıkarabilme imkanı sizi bekliyor olacaktır. Bu özelliklerinden hreket edildiği zaman yeni iş imkanları arayanlar için tamamen önde gelen satış olanağı sunmaya devam ettiğini dikkate almak gerekmektedir.

Satış Başına Minimum 10 TL Kazanç

Günde sadece 5-6 adet satış yaparak ve sadece iki üç saat gibi bir süre çalışarak ayda 5.000 TL tutarına yakın net kazanç imkanı sizi bekliyor. Hemen siz de bu fırsattan yararlanarak her anlamda gelirinizi doğrudan doğruya iki katına çıkarabilme imkanına kavuşmuş olacaksınız. İşte tüm bu özellikleri neticesinde değerlendirildiği zaman her açıdan satış başına yüksek oranda net komisyon imkanıyla hemen siz de gelirinizi iki katına çıkarma şansını her anlamda yakalayacak ve de böylelikle satış dünyasının farkını göreceksiniz.

 

Hemen Ara!