Pierre Cardin Katalogdan Satış ile Yeni İş Kurmak

Pierre Cardin Networking Satış

0 154

Günümüzde hayat koşulları her ne kadar zorlu olsa da bunu alternatifini doğuran kurtarıcılar da oluşmaktadır. Yeni iş kurmak fikri artık sadece belli düzeyde sermayesi olanlar için geçerli değil. Artık sıfır sermayeli ile hem de hayallerinizi gerçekleştirecek iş fırsatları söz konusudur. Bu da bizzat network marketing sisteminin sağlamış olduğu çağımızın adeta can simidi olan iş şekli .Her iş alanında olduğu gibi iş şeklinin yanında seçilen marka da önem arz etmektedir. Yazımızın da bizzat ana konusu olan Pierre Cardin (Avrupa Network) network alanında 25 yıllık deneyimiyle içinizde bulunmanız dahilinde sizlere oldukça güzel gelirler sunan bir içeriktedir.

Avrupa Network (Pierre Cardin) İş Sistemi Ürünleri ve Kazanç Sistemi Nedir?

Temel ve en göze çarpan iç çamaşırları ve pijama çeşitleri olup kişisel bakım ve renkli kozmetik seçenekleriyle yeni iş kurmak düşüncesinde olan herkese çok yönlü de seçenek skalası ve bizzat da kendi ihtiyacınızı karşılamada üstün kaliteli ürünlerine %50 indirimle ulaşma gibi çok yönlü bir fırsat tablosu adeta. Kazanç sistemi de tamamen size bağlı.5 nesile kadar yani alt üye gelirlerine de sahip olabilirsiniz eğer kendinize üye edinerek. Hem de oldukça pratik yönlendiriciliği olan sitesinden kolayca ve kısa sürede tüm işlerinizi yerine getirebilecek de teknolojik alt yapısıyla gerçekten firmanın bir üyesi olmak oldukça cazip görünmekte.

“Klasik Mantıklı İş Kurmak Varken Neden Network Sistemi ve Pierre Cardin Markasını Tercih Etmeliyim??” Diyenlere…

-Klasik mantıklı ticarette sadece markaya hava parası adındaki parayı ödemeniz gibi( daha malı almadan, mala vereceğiniz parayı vermeden sadece ilgili isme-markaya ödenen para söz konusu olmaktadır) .Evet belik sermayeniz de vardır ama network sistemiyle mağazada bulunmadan, internet ve markanın gücü ve alt ekip olarak kurduğunuz ekip arkadaşlarınızla tek kişiyken binlerce kişi olup ve dolayısıyla ciroyu hem de istediğiniz zaman diliminde gerçekleştirebilirsiniz.

Hem de sevdiklerinizden ödün vermeden. Onun için yeni iş kurmak ise aklınızdaki doğru adres Pierre Cardin markasının network ağı olan Avrupa Network olmalıdır.

Pierre Cardin’in Avrupa Network Ağıyla Yeni İş Kurdum Beni Klasik Ticarete Göre Bekleyen Artılar Nelerdir?

-Ülkemizde network sistemine dahil bütün kuruluşlar doğrudan satış derneğine bağlıdır ve ister onlar adına vergileri kesilir ( muhasebe işlemleri yapılır) isterse kendi vergi levhaları üzerinden işlerinin devam ettirebilirler

-Bayilik ve marka parası olmadan maliyetsiz ve üstelik herkesin günlük kullanımında olmazsa olmaz ürünleri hem %50’ye varan karla alabilecek hem de bunu başkalarının yapma alışkanlığına dönüştürerek kendi kazancınızın sınırını sizler belirleyeceksiniz.

Bilinmesi Gereken Önemli Detaylar

*18 yaşını doldurmuş olmak ilgili işe dahil olmak için şarttır

*İşe dahil olma süreci ya ilgili firmanın sitesi üzerinden veya bu işe dahil olmuş olan temsilcilerin referans numaralarıyla gerçekleştirilebilmektedir.

Sizde kendi işinizi kurup Katalogdan Satış Sistemine Üye Olup kendi işinizi yapmak için alttaki Formu Doldurabilirsiniz.

Pierre Cardin Satış Temsilcisi Üyelik Formu

 


Gönder tuşuna bastıktan sonra bilgileriniz tarafımıza ulaşmış olacaktır. Sorumlu direktörünüz sizinle iletişime geçecektir.

Hemen Ara!